Szkolenia z kategorii Szkolenia rozwój osobisty

Szkolenia rozwój osobistyW ostatnim dziesięcioleciu bardzo dużo dzieje się w Polsce w zakresie rozwoju osobistego. Budowanie świadomości w tym zakresie już dawno przestało być modną praktyką a stało się koniecznością, aby przetrwać. Tytuły wielu poradników nie tylko polskich autorów typu: zarządzanie czasem, zjedz tę żabę, jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, motywacja przez wielkie m, dobre życie, determinacja, złap równowagę – mówią same z siebie.

Mamy dzisiaj ogromne zapotrzebowanie nie tylko na wiedzę z tego obszaru, ale przede wszystkim na praktyczne narzędzia, dzięki którym zmiana w pracy i w życiu osobistym jest możliwa.

Można też spojrzeć na rozwój osobisty z innej strony. Może to też być walka ze swoimi ,,demonami’’, brakiem energii życiowej czy tzw. wypaleniem? Niezależnie od tego, czy ten ostatni termin faktycznie istnieje.

Ile można zyskać na warsztatach szkoleniowych? W czym może Ci pomóc lub Twoim pracownikom te 8 godzin spotkania z trenerem i innymi uczestnikami?

Praktyka i doświadczenie pokazują, że mogą to być najlepiej zainwestowane pieniądze i czas w Twoim życiu zarówno zawodowym jak i osobistym.

Korzystając z oferty z kategorii Szkolenia Rozwój osobisty otrzymasz możliwość spotkania niezwykłych wykładowców i trenerów z doświadczeniem między innymi ze świata biznesu. Jeżeli mamy czerpać wiedzę i narzędzia, to najlepiej od ludzi, którzy znają od podszewki możliwości rozwiązywania problemów np. z brakiem motywacji, brakiem dobrego zarządzania czasem czy energią własną.

Każdy uczestnik warsztatów szkoleniowych Rozwoju osobistego otrzyma zestaw najlepszych narzędzi do zastosowania wprost w swoim życiu. Tylko od niego będzie zależało, czy z nich skorzysta.

Jakie szkolenia znajdują się w tej kategorii? Przede wszystkim: Szkolenie Wypalenie zawodowe – fakt czy mit, Jak odkryć w sobie ukrytą motywację, Sposoby na zarządzanie czasem.

Każde szkolenie może zostać zrealizowane w formie otwartej z wolnego naboru jak i zamkniętej w konkretnej firmie.

A może masz inny pomysł na tematykę szkolenia w tej kategorii? Nasi trenerzy przygotują program ,,szyty na miarę’’ dla Ciebie.

 

Nie jesteś pewien, które szkolenie wybrać?

Zadzwoń: +48 515 813 915 lub napisz: joanna@szkoleniapason.pl

Zadzwoń do nas

+48 515 813 915