Szkolenia z kategorii Szkolenia prawo pracy dla Oświaty i JST

Zdobycie wiedzy i zastosowanie jej w praktyce z zakresu prawa pracy i czasu pracy nie należą do łatwych zadań. Zmieniające się przepisy, liczne sprawy sądowe oraz codzienne zagadnienia problematyczne w firmie stwarzają potrzebę regularnego dokształcania się.

W dzisiejszym świecie biznesowym nie wystarczy już ukończenie nawet prestiżowych uczelni, aby podołać obowiązkom związanym choćby z prawidłowym prowadzeniem akt osobowych czy rozliczaniem czasu pracy. 

Różne branże charakteryzuje też odmienna specyfika.

Czy można pogubić się m.in. w systemach czasu pracy, urlopach, szczególnych uprawnieniach wynikających np. z rodzicielstwa oraz wynagrodzeniach? Jak odnaleźć się podczas kontroli? Jak przygotować do niej firmę?

Przeglądając fora internetowe, rozmawiając z pracownikami działów kadr i HR okazuje się, że tak. Niejasne i często wykluczające się przepisy powodują rozdźwięk między prawem a życiem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uruchomiliśmy szkolenia z zakresu Prawa Pracy i Czasu Pracy. Są one kierowane dla wszystkich branż. Każde ze szkoleń jest starannie przygotowane i uwzględnia konkretną branżę. Tak więc inne treści pojawią się na szkoleniu z czasu pracy w oświacie, inne na szkoleniu z prawa pracy w jednostkach samorządu terytorialnego a zupełnie inne dedykowane dla podmiotów medycznych.

Bardzo ważnym kursem w ofercie jest szkolenie Prawo pracy – co nowego w 2019 r. podczas zajęć uczestnik pozna zarówno już wprowadzone zmiany, sposób ich wdrażania jak również pojawiające się projekty.

 

Nie ma w tej kategorii interesującego szkolenia?

A może masz inny pomysł na tematykę szkolenia Prawo pracy lub Czas pracy? Nasz wykładowca przygotuje program ,,szyty na miarę’’ dla Ciebie.

Nie jesteś pewien, które szkolenie wybrać?

Zadzwoń: +48 515 813 915 lub napisz: joanna@szkoleniapason.pl

Zadzwoń do nas

+48 515 813 915