Szkolenia z kategorii Szkolenia emisja głosu

Szkolenia emisja głosuCodzienna praca nauczyciela i wykładowcy opiera się na pracy z głosem. Komunikujemy się przecież nim najczęściej. Mówi się, że głos jest muzyką. Mówi się również, że mamy głos. Powstaje pytanie, czy potrafimy w sposób prawidłowy nim zarządzać?

Czynności, które podejmujemy podczas pracy w szkole, na zajęciach a także w domu mają wpływ na cały nasz organizm. Tak więc i na głos. Jego higienę i emisję. Jak wygląda świadomość osób, nauczycieli które nim pracują? Jak wygląda umiejętność wykorzystywania go w taki sposób, aby mógł służyć im nie tylko w pracy ale również po przejściu na emeryturę? Kiedy powinno zapalić się żółte światełko, informujące o tym, że już czas podjąć działanie?

Działaniem jest zbudowanie świadomości jak pracuje głos, jak jest zbudowany, czy oddech ma na niego wpływ, a jeśli tak, to jaki? Jak się o niego troszczyć?

Kontrolowanie emocji ma również kolosalny wpływ na zarządzanie głosem. Warto chwilę pomyśleć, co się stanie, jeżeli będę nieumiejętnie pracować swoim głosem. Jakie choroby mogą się pojawić.

Wymienione powyżej obawy i zagadnienia są przedmiotem szkoleń Emisja głosu. Trener – aktor z wieloletnim stażem zawodowym, zarówno w pracy aktora jak i warsztatów rozwieje te wątpliwości, namaluje ,,czarną chmurę’’ i pokaże w sposób praktyczny do zastosowania wprost narzędzia do pracy.

 

Szkolenia – warsztaty Emisja głosu są realizowane w formie otwartej (wolny nabór), w formie zamkniętej (dla konkretnej placówki) oraz na zlecenie w formie Rady pedagogicznej.

Wszelkie informacje: +48 515 813 915 lub joanna@szkoleniapason.pl

Zadzwoń do nas

+48 515 813 915