Szkolenia z kategorii Szkolenia Pierwsza pomoc

Szkolenie BHP i pierwsza pomocCzy zastanawiałeś się dlaczego pomagamy osobie lub osobom,
którym przytrafiło się doznać urazu?

Oto niektóre z przyczyn:

  1. Jesteśmy jedyni na miejscu zdarzenia
  2. Stanowi to nasz odruch bezwarunkowy
  3. Możemy ocalić
  4. Obligują nas do tego przepisy prawa
  5. Wyznaczył nas pracodawca
  6. Dlaczego jeszcze?

 

Udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej wiąże się z koniecznością poznania wielu zasad i technik. Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie, w jaki sposób zareagujesz, gdy realnie będziesz świadkiem wypadku lub zdarzenia? Czy masz wystarczającą wiedzę i umiejętności, aby zareagować właściwie?

Według statystyk zaledwie 11% osób dorosłych uważa, że byłaby w stanie podjąć się pomocy podczas wypadku. Zaledwie co 10-ta osoba. Dlaczego tak się dzieje? Czy paraliżuje nas strach? A może boimy się, że zaszkodzimy?

Czy odpowiedziałeś sobie na te pytania?

Co zrobisz, gdy w pracy, w domu, podczas spaceru, urlopu na zakupach staniesz przed decyzją, jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej? Ile czasu zajmie Ci przystąpienie do działania?

Co zrobisz, gdy będziesz musiał zadziałać w sytuacji, gdy osoba dozna ataku serca, zemdleje, zostanie poparzona, poraniona?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź podczas naszego szkolenia I pomoc przedmedyczna. Będziesz mieć możliwość: zdobycia wiedzy, poćwiczenia na profesjonalnym szkoleniowym sprzęcie medycznym, zapytania czynnego ratownika medycznego o różne codzienne sytuacje związane z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenia skierowane są dla firm, instytucji i osób prywatnych. Organizujemy również szkolenia w miejscu wskazanym przez Pracodawcę – dla większych grup pracowniczych. Ceny ustalmy indywidualnie.

A może masz inny pomysł na tematykę szkolenia w tej kategorii? Nasi trenerzy przygotują program ,,szyty na miarę’’ specjalnie dla Ciebie.

Zadzwoń: +48 515 813 915 lub napisz: joanna@szkoleniapason.pl

Zadzwoń do nas

+48 515 813 915