BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczychMIEJSCE SZKOLENIA: Nysa,

TERMIN SZKOLENIA: 07 maja, 2019

 

Szkolenie w zakresie BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych


Na naszych kursach BHP Twoi pracownicy zdobędą nowe cenne informacje i wskazówki  poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym wykładowców. Znają oni specyfikę konkretnych branż, dlatego na większość pytań są w stanie odpowiedzieć na zajęciach.

Korzystając z oferty szkoleń okresowych bhp w ,,Szkolenia Pasoń’’ zyskujesz nie tylko zaświadczenie wymagane prawem, ale przede wszystkim dostęp do unikalnej wiedzy i informacji.

 

Lokalizacja


Nysa, w godzinach od 9.00 do 15.00

 

Prowadzący


Joanna Pasoń – absolwentka Pedagogiki na WSEZiNS w Łodzi oraz studiów podyplomowych z zakresu BHP na WSB w Opolu. Specjalizuje się w metodyce szkoleń, problematyce stresu oraz wypalenia zawodowego. Obsługuje kompleksowo firmy w zakresie BHP. Organizatorka szkoleń.

Tadeusz Wilk – absolwent  Pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych z zakresu BHP na WSB we Wrocławiu. Dyplomowany nauczyciel, wykładowca przedmiotów kierunkowych BHP w szkole policealnej. Specjalizuje się w czynnikach środowiska pracy. Współpracuje z ośrodkami szkoleniowymi.

 

Cena


Możliwość negocjacji ceny – w zależności od zgłoszeń z jednej firmy

 

Zgłoszenia


515 813 915 lub poprzez formularz kontaktowy poniżej

KATEGORIE: Szkolenia BHP, Szkolenia BHP dla pracowników,

TAGI: kurs BHP, szkolenia BHP Nysa, szkolenia Nysa, szkolenie BHP, szkolenie BHP Nysa,

Zapisz się na to szkolenie!


Warning: A non-numeric value encountered in /home/jpason11/domains/szkoleniapason.pl/public_html/wp/wp-content/themes/lumi/functions/functions.php on line 555

  Podsumowanie:

  Szkolenie: BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych

  Data rozpoczęcia: 07 maja, 2019

  Miejsce: Nysa

  Zapoznałem się i akceptuję Regulamin szkoleń oraz wyrażam zgodę wobec FUH ,,PASOŃ’’ Joanna Pasoń na:

  * Otrzymywanie faktur VAT proforma i faktur VAT drogą elektroniczną na wskazany w formularzu email

  * Przetwarzanie danych zamieszczonych w powyższym formularzu zgłoszeniowym w celu aktywnego udziału w szkoleniu zgodnie z przepisami Rozporządzenia PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres elektroniczny zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r. poz. 1030) informacji dotyczących tego szkolenia niezbędnych do jego przeprowadzenia

  Przetwarzanie danych zamieszczonych w powyższym formularzu dla celów przesyłania informacji handlowych i marketingu bezpośredniego

  Otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r. poz. 1030)

  Dodatkowe informacje o danych przekazywanych w formularzu tutaj

  *pole obowiązkowe

  [recaptcha]

  Zadzwoń do nas

  +48 515 813 915