Równowaga. Muszę ją złapać

Kategoria: Wiadomości z biznesu

Przychodzi taki moment w życiu, w którym zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś w stanie zrobić kolejnego kroku. Wypłynęła z Ciebie energia, a Ty nawet nie wiesz dokąd.

Jak złapać równowagę? Jak to się stało, że ją utraciłeś?

Nie słuchałeś, co mówił do Ciebie Twój organizm. Czy wiesz, że każdy z nas, tak jak koń, ma mechanizm samoregulacji? Problem leży jednak w tym, że go nie odczytujesz.

Jak to się dzieje, że wcześniej mogłeś biec i biec do życia, a dzisiaj marzysz tylko o tym, aby odpocząć? Znajdujesz czas na odpoczynek, próbujesz złapać chwilę wytchnienia, ale Twój organizm płata Ci figla. Myśli biegną z szybkością światła, nadchodzi niedzielne popołudnie i.. narodowy ból brzucha.

Gdzie podziała się Twoja energia? Gdzie są jej wycieki? Jak odzyskać kontrolę nad równowagą między dawaniem z siebie i łapaniem tchu?

Pierwszym krokiem na drodze do złapania równowagi i zarządzania swoimi zasobami energetycznymi jest wykonanie takiego wewnętrznego audytu. Trzeba się przyjrzeć, bez oceniania, jak faktycznie na co dzień przepływa Twoja energia. Ile jej łapiesz a ile wydatkujesz. Czy wynik nie jest przypadkiem ujemny? Samo zdobycie świadomości – jak jest naprawdę –  sprawia, że zaczynasz widzieć sprawy z innej perspektywy.

Samoświadomość bywa niezwykle bolesna i w równym stopniu dotyka kobiety i mężczyzn. Ale bez tego pierwszego kroku nie zrobisz kolejnego i kolejnego i kolejnego. Zdecyduj, w jaki sposób chcesz zarządzać energią własną i odzyskać równowagę. Z korzyścią dla siebie i innych.

Warsztaty szkoleniowe:  ,,Równowaga. Muszę ją złapać’’ (czytaj tutaj) są odpowiedzią na brak praktycznych narzędzi w codziennym życiu w przywróceniu harmonii. Zapraszam serdecznie!

 

Zapisz się tutaj


Zadzwoń do nas

+48 515 813 915