Pierwsza pomoc przedmedyczna

Kategoria: Pierwsza pomoc

Szkolenie skierowane jest dla pracowników firm, instytucji oraz osób prywatnych, które chcą poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na zajęciach wykorzystywany jest profesjonalny ćwiczebny sprzęt medyczny, na którym uczestnicy mogą przećwiczyć poszczególne umiejętności pod okiem wykwalifikowanego ratownika medycznego. Podczas 8 godzin lekcyjnych przedstawiona zostanie zarówno teoria jak i praktyka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Każdy z nas, będąc świadkiem jakiegoś zdarzenia, powinien pomóc osobie, będącej w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia. Udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej wiąże się z koniecznością poznania wielu zasad i technik.

Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie, w jaki sposób zareagujesz, gdy realnie będziesz świadkiem wypadku lub zdarzenia? Czy masz wystarczającą wiedzę i umiejętności, aby zareagować właściwie?

Według statystyk zaledwie 11% osób dorosłych uważa, że byłaby w stanie podjąć się pomocy podczas wypadku. Zaledwie co 10-ta osoba. Dlaczego tak się dzieje? Czy paraliżuje nas strach? A może boimy się, że zaszkodzimy?

Czy odpowiedziałeś sobie na te pytania?

Co zrobisz, gdy w pracy, w domu, podczas spaceru, urlopu na zakupach staniesz przed decyzją, jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej? Ile czasu zajmie Ci przystąpienie do działania?

Co zrobisz, gdy będziesz musiał zadziałać w sytuacji, gdy osoba dozna ataku serca, zemdleje, zostanie poparzona, poraniona?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź podczas naszego szkolenia Czytaj tutaj. Będziesz mieć możliwość: zdobyć wiedzę, poćwiczyć na profesjonalnym szkoleniowym sprzęcie medycznym, zapytać czynnego ratownika medycznego o różne codzienne sytuacje związane z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej.


Zadzwoń do nas

+48 515 813 915